STAWIAMY NA ROZWÓJ

    Stawiamy na rozwój. Klient oczekuje profesjonalizmu i zindywidualizowanego rozwiązania problemu w swojej firmie. W zakresie zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych i teleinformatycznych w firmie, bardzo ważnym jest ciągłe monitorowanie zmian, tak aby sprostać zagadnieniom pojawiającym się w licznych projektach. Aby zagwarantować wysoką jakość ciągle podnosimy swoją wiedzę w sferze zagrożeń, przydatną w realizacji projektów. Tym razem dzięki Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, specjalistom takim jak dr. Marcin Lis, dr inż. Krystian Mączka, mgr Jarosław Żabówka czy Monika Krasińska – Dyrektor Departamentu Orzecznictwa, Legislacji i Skarg w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przez prawie tydzień poszerzyliśmy wiedzę z tematów :

- Przetwarzanie danych osobowych a tajemnica przedsiębiorcy,

- Laboratorium menadżera projektu - praktyczne klucze do sukcesu,

- Kryminalistyczne badania z zakresu informatyki.

- Zagrożenia teleinformatyczne w biznesie. Przestępczość komputerowa a bezpieczeństwo firmy.

 

        20170916_124127.jpg20170916_125218.jpg

CSC-IT na Joomla Day 2016

 

CSC-IT obecna od lat na Joomla. W tym roku na Joomla Day 24-25 września 2016 pojawiliśmy się z pytaniem: Jak dużo kosztuje Cię utrata danych? W odpowiedzi pojawiła się oferta m-ki QNAP jako rozwiązanie na nurtujące pytanie. Przez dwa dni prezentowaliśmy rozwiązania NAS naszego partnera.

To blisko 48 godzin rozmów i prezentacji dla zainteresowanych rozwiązaniami m-ki QNAP. Ponad 250 ośób każdego dnia na spotkaniach dnia Biznesu i Dnia społeczności.

 

Szkolenie QNAP i XOPERO

Od Września 2016 zapraszamy do naszej sali szkoleniowej Gliwice ul. Chorzowska 17, w każdy piątek od 9:00 do 13:00, gdzie można zapoznać się z produktami m-ki QNAP i XOPERO.       W miłej atmosferze przy kawie, i zapoznać się z możliwościami nowego systemy QTS.

Aby skorzystać z Sali prosimy o przesłanie zgłoszenia na e-mail.

ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACJĘ